www.bungyjump.cz - bungee jumping, kaskadéři a akce pro firmy. Vše okolo Bungee Jumpingu, Bungee, Bungy, Bungee historie. Bungee Jumping z nejvyššího mostu v ČR z výšky 62 metrů nad řekou Hačka u Chomutova - Horní Ves, 90 km od Prahy.

        

 
 www.bungyjump.cz
 
Bungee Jumping
z mostu u Chomutova
Nejvyšší Bungee z mostu v ČR
Houpačka z 62 metrů
Typy skoků
Termíny skoků
Jak se k nám dostanete
Jak objednat poukaz
Ceník skoků
Kam po seskoku
Historie bungee
Historie houpačky
 
Bungee Jumping
z TV věže, Harrachov
Freestylový Bungee Jumping
Typy skoků
Termíny skoků
Jak se k nám dostanete
Jak objednat poukaz
Ceník skoků
Kam po seskoku
 
Bungee Jumping
z jeřábu až z 110 m
Termíny skoků
Plzeň 50 m
Praha 50 m a 80 m
Brno 50 m, 80 m a 110 m
Ostrava 50 m
Olomouc 50 m
 
Firemní akce
aktivity ve vzduchu
aktivity na zemi
 
Historie firmy
Kontakt
Kaskadéři
Předávky
Televizní věž
Kuriosity
Skoky z mostů
Videogalerie
 
 
Partneři
 
Napište nám
 
 
TOPlist
@ 2007 Grafika a design:
Jiří Stolín, Xtreme Sports

Bungee Jumping
> Bungee Jumping > Typy seskoků v Harrachově z televizní věže

FREESTYLOVÝ BUNGEE JUMPING je jednou z možností jak si skočit volným způsobem, tzv. freestyl bungee z televizní věže v Harrachově
Labutí seskok, známý též jako acapulco, je seskok při němž se skokan odrazí a po odrazu roztáhne ruce jako křídla.
Seskok za postroj je seskok, při němž je skokan přivázán za prsní úvaz. Tento seskok je vhodný pro skokany, jež nemohou absolvovat seskok s úvazem ze zdravotních důvodů. Skok lze absolvovat s odskokem popředu po hlavě nebo pozadu nohama napřed. Při seskoku pozadu nohama napřed zažijete nejintenzivnější pocit volného pádu.
Pád důvěry je seskok, při němž Vás instruktor drží vykloněného cca v 45 stupních a v nečekaný okamžik Vás pustí. Seskok lze absolvovat popředu nebo pozadu.
Po slepu nebo-li seskok do tmy, je seskok při němž s úvazem za nohy skočíte hlavou napřed popředu nebo pozadu se šátkem přes oči. Zažijete tak pocit volného pádu po tmě.
Výtah, nebo-li seskok s úvazem za nohy po nohách dolů, je pro tělo fyzicky náročný seskok, při kterém je nutné se zpevnit a zažijete pocit volného pádu, jako když se s vámi utrhne výtah.
Plný trenky neboli výtah popředu je seskok s úvazem za nohy po nohách dolů. Tento seskok je pro tělo fyzicky náročný a je nutné, se při něm zpevnit.
Bungee saltíčka, nebo-li seskok na Bungee v salta za postroj. Už Vás nebaví jen tak spadnout při Bungee na 3 .. 2 .. 1 .. jump? Pak je tu pro Vás tzv. freestyl bungee a bungee saltíčka je jeden z mnoha seskoků, kdy si můžete na bungee zablbnout.
Bungee svíčka, nebo-li seskok ze stojky. Tento seskok mohou absolvovat jen jedinci, jež se sami umí postavit do stojky. Samozřejmě Vás před seskokem přidržíme, ale do stojky se musíte umět postavit sami.
Bungee Tandem aneb nechcete skákat sám. Přijďte si skočit s partnerem či partnerkou v tandemu.
Valčíkový Tandem aneb romantické pojetí tandemového seskoku :)
-->